Hizmetlerimiz

Yıkama & Temizleme Hizmetlerimiz

A professional vacuuming a carpet surface
Halı yıkama
Halılarınızı yüzeysel değil derinlemesine temizliyoruz. Son teknoloji yıkama, durulama ve kurutma makinelerimiz ile  ilk günkü temizliğine ve parlaklığına kavuşturuyoruz.
A professional clean washing a sofa
Koltuk yıkama
Koltuklarınızı yüzeysel değil derinlemesine temizliyoruz. Son teknoloji yıkama, durulama ve kurutma makinelerimiz ile  ilk günkü temizliğine ve parlaklığına kavuşturuyoruz.
A professional vacuuming a bed mattress
Yatak yıkama
Yataklarınızı yüzeysel değil derinlemesine temizliyoruz. Son teknoloji yıkama, durulama ve kurutma makinelerimiz ile ilk günkü temizliğine ve parlaklığına kavuşturuyoruz.
Clean pillows and blanket
Yorgan yıkama
Yorganlarınızı yüzeysel değil derinlemesine temizliyoruz. Son teknoloji yıkama, durulama ve kurutma makinelerimiz ile ilk günkü temizliğine ve parlaklığına kavuşturuyoruz.
Pillows and a blanket on a chair
Battaniye yıkama
Battaniyelerinizi yüzeysel değil derinlemesine temizliyoruz. Son teknoloji yıkama, durulama ve kurutma makinelerimiz ile ilk günkü temizliğine ve parlaklığına kavuşturuyoruz.
A bedroom with beige curtains
Stor perde yıkama
Perdelerinizi yüzeysel değil derinlemesine temizliyoruz. Son teknoloji yıkama, durulama ve kurutma makinelerimiz ile ilk günkü temizliğine ve parlaklığına kavuşturuyoruz.

Yıkama & Temizleme Hizmetlerimiz
Halı, Kilim, Yorgan, Battaniye, Koltuk Takımı, Yatak, Stor Perde temizleme hizmetleri vermekteyiz.​

Halısını kendi getiren müşterilerimize %20 İNDİRİM fırsatı sunuyoruz…